info@lksb.lt +370 600 80578

Jaunimo konferencija "Iš druskinės"

---
Pirmajį šių metų mėnesį LKSB studentai bei kiti jaunimo atstovai dalyvavo konferencijoje "Iš druskinės". Šis renginys vyksta kasmet, į kurį suvažiuoja jaunimas iš įvairių Lietuvos bažnyčių bei organizacijų. Šioje konferencijoje dalyvavo ir jaunimas iš Latvijos. Šios konferencijos misija yra įgalinti Lietuvos jaunimą tarnauti dėl Kristaus. Jau pats pavadinimas sako, kad mes, kaip Dievo vaikai, esame žemės druska.


Pagrindinė šių metų konferencijos tema - "Sukurtas pagal paskirtį". Seminarų metu buvo gvildenami klausimai: tikinčiojo dovanos ir kaip svarbu jas naudoti; kiekvienas yra sukurtas Dievo ir turi vertę; taip pat Šv.Raštu pagrįstas mokymas apie lyderį kaip ganytoją.
Svarbiausias šios konferencijos akcentas buvo praktinis patyrimas dalyvaujant projektuose, kurių buvo per akis: senelių namai, vaikų namai, bendrija "Viltis", šokio, meno, fotografijos projektai, "apkabink mane" projektas - Maximoje bei eidami gatve projekto dalyviai nemokamai apkabindavo praeivius; susilaukė daug dėmesio, - tai pašaipų, tai padėkos, tai nustebimo, kodėl jie tai daro. Atsakymas - "todėl, kad Dievas jus myli", - žmones dar labiau nustebindavo. O vienas žmogus išgirdęs tokį atsakymą, ištarė: "jūs tiesiog švytit!"
Konferencijos gale kiekvienas turėjo galimybę pasidalinti ką suprato, išmoko, patyrė. Vieniems tai buvo galimybė pabendrauti su vaikais, kitiems su seneliais, pašokti ar apkabinti visai nepažįstamą žmogų. Kai kurie dalinosi, kad palaiminčiau yra duoti negu gauti. Kiti suprato kaip svarbu daryti tai, dėl ko dega širdis.

Dėkojame LKSB studentams lyderiams, kurie savanoriškai prisiėmė atsakomybę už šiuos projektus ir vedė grupeles. Tegul ši patirtis ir toliau jus augina šiame Kelyje...

LKSB