info@lksb.lt +370 600 80578

LKSB ataskaitinė-rinkiminė konferencija

Štai jau vėl prabėgo akademiniai metai ir vėl norisi atsigręžti ir peržvelgti visa tai, kas įvyko per šiuos metus, ir dėkoti Dievui už Jo darbą per LKSB. Tuo pačiu norisi geriau suprasti, kokie iššūkiai ir uždaviniai mūsų visų dar laukia ateityje. Tik įvertinę tai, kaip judėjimui sekasi šiuo metu, galėsim melstis ir mąstyti, kaip judėti toliau.

Todėl šį šeštadienį (21d.), 10 val. visus jus kviečiame į LKSB ataskaitinę-rinkiminę konferenciją, kuri įvyks Vilniuje, Radvilaitės 5-35 (įėjimas iš kiemo).

Programa:

1. Žodis, malda.
2. Generalinio Sekretoriaus metinė veiklos ir finansinė ataskaita.
3. Numatomos veiklos kryptys ateičiai.
4. Naujų Tarybos narių priėmimas (kandidatai Artūras Ulčinas ir Modestas Girdzevičius).
5. Klausimai-atsakymai.
6. Bendravimas.

Primenu, kad teisę balsuoti turi tik LKSB nariai (pagal mūsų Įstatus prieš konferenciją narys dar kartą privalo raštiškai pritarti LKSB tikslams ir Tikėjimo išpažinimui). Tačiau konferencijoje gali dalyvauti ir tie studentai, kurie dar nėra apsisprendę dėl narystės, tačiau nori geriau suprasti LKSB judėjimą.
Labai jūsų visų lauksime!

Konferenciją planuojam baigti apie 14 val.

Tuo pačiu, ši konferencija yra tikrai unikali proga susitikti LKSB Tarybos nariams su darbuotojais ir studentais! Bendraudami ir stengdamiesi vieni kitus išgirsti ir suprasti, galėsim geriau ir vieni kitiems tarnauti!

Taigi visų laukiame jau šį šeštadienį Vilniuje!

Su meile Kristuje-
Diana