info@lksb.lt +370 600 80578

LKSB „baigusiųjų“ susitikimas VILNIUJE šį šeštadienį!

Visus visus studentavimo laikais dalyvavusius LKSB veikloje, kviečiame į susitikimą Vilniuje, kuris vyks šį šeštadienį, balandžio 29 d., adresu B. Radvilaitės 5-35

Susitikimo metu pabendrausime, pasidalinsime, kas kuo gyvename, papasakosime apie LKSB veiklą šiandien, kartu su svečiu iš Anglijos Timu Vickersu padiskutuosime apie sekimo Jėzumi kasdieniuose darbuose džiaugsmus ir sunkumus.
Timas turi profesinio darbo patirtį verslo srityje, ne vienerius metus dirbo vadybininku vienoje iš Lenkijos kompanijų, vėliau rašė straipsnius Johno Stotto įkurtame Londono šiuolaikinės krikščionybės institute (London Institute for Contemporary Christianity), o šiuo metu darbuojasi IFES judėjime Europoje, tačiau ne su studentais, o šių krikščionių studentų judėjimų absolventų labui. Vienas iš jo darbų – krikščionių absolventų interneto svetainė, žr. http://www.graduateimpact.com/index.php (anglų k.).

Paskutinių kursų LKSB studentai, jus taip pat kviečiame ir laukiame Šypsena!

Susitikimo pradžia 14.00 val., vakarą baigsime vakariene (19.00 val.). Tie, kas dienos metu busite užsiėmę, lauksime jūsų prie vakarienės stalo Šypsena.Jei iškiltų problemų ieškant susitikimo vietos, skambinkite telefonu +370 676 34785!