info@lksb.lt +370 600 80578

Seminaras "Užkrečiantis krikščionis?"

Kviečiame į stovyklą skirtą aukštųjų mokyklų krikščionims studentams ir vyresniųjų klasių moksleiviams, kurios metu bus vedamas seminaras "Užkrečiantis krikščionis". Šį seminarą ves: Edith Vilamajo

Šiek tiek iš Edith lūpų apie ją pačią: "Gimiau Barselonoje [Ispanija], krikščioniškoje šeimoje. Būdama 15 metų apsisprendžiau sekti Jėzų. Barselonos universitete studijavau Edukologiją, po baigimo įstojau į seminariją [JAV].Pabaigusi seminariją, įsitraukiau į tarnavimą Ispanijos studentų krikščionių judėjime, tokiame pačiame, kaip ir LKSB. Tai truko 7 metus. Dievas labai panaudojo šį laiką tam, kad augčiau Jame, daugiau suprasčiau Evangeliją ir išmokčiau ja dalintis su kitais.
Šiuo metu gyvenu Oksforde [Anglija] ir darbuojuosi IFES, esu atsakinga už evangelistinių įgūdžių lavinimą Europos studentų judėjimuose.
Kadangi gimiau dvikalbėje ir dvikultūrėje šeimoje [mano mama yra pancūzė, o tėtis ispanas], tai kultūra, kalbos, šalys ir keliavimas yra man be galo svarbūs. Niekad nemaniau, kad galėsiu tiek daug laiko skirti keliavimui, o tai yra vienas mano mėgstamiausių dalykų. Ispanijoje daug keliavau iš miesto į miestą, o dabar daug važinėju iš vienos šalies į kitą.
Keliaudama aš padedu studentams ir darbuotojams,taip pat drąsinu juos dalintis Evangelija su savo draugais. Tai labai nuostabi, pilna iššūkių ir praturtinanti patirtis.
Tuo metu kai keliauju, labai mėgstu fotografuoti. Taip pat esu labai palaiminta, nes turiu daug gerų draugų. Mėgstu šnekučiuotis su jais. Taip pat labai mėgstu žiūrėti filmus ir skaityti knygas".

Paklausėme Edith "kodėl studentai turėtų atvažiuoti į seminarą "Užkrečiantis krikščionis?"
"Man dažnai sakydavo, kad krikščionis turi dalintis Jėzaus gerąja naujiena su artimaisiais. Kadangi aš labai rimtai žiūrėjau į krikščionybę, tai norėjau, kad evangelizmas užimtų svarbią dalį mano gyvenime. Tačiau kiekvieną kartą kai norėdavau papasakoti Evangeliją, būdavau tarsi suparalyžiuota baimės. Kai apsilankiau šiame seminare, supratau keletą susijusių su evangelizmu dalykų, kurie man labai padėjo augti šioje srityje. Pirmiausia, dabar dalinantis Evangelija galiu būti savimi, tokia, kokia Dievas mane sukūrė. Antra, supratau tai, kad šiais laikais žmonės yra pavargę nuo nuasmeninto Evangelijos skelbimo. Žmonės trokšta tikrų draugų, kurie sugebėtų iš tikrųjų gyventi tuo, ką kalba, ir bet kokiu atveju liktų draugais su tais, kuriems liudija.
Tai reiškė, kad man nebūtina pasakot nepažįstamiems žmonėms apie Dievą - aš tiesiog galiu susidraugauti su keletu žmonių. Šios mintys mane išlaisvino nuo klaidingo supratimo apie evangelizmą."

Daugiau atsiliepimų apie šį seminarą galite rasti čia:
http://www.innovista.org/training.html

Vieta: Žeimių 7, Ginkūnai, Šiaulių raj., Lietuva
Pradžia: balandžio 29d. [penktadienis], 18 val.
Pabaiga: gegužės 1 d. [sekmadienis], 15 val.
Kaina: ~ 30 Lt

Jei susidomėjote rašykit arba skambinkite:
Vilnius: Jurgita, namų telf. 8-5-2610124, mob. telf. 8-611-56076, el.paštas: j_spurga@yahoo.com
Kaune: Lina, namų telf. 8-37-350028, mob.telf.: 8-614-50054, el.paštas: linulcikas@yahoo.com
Šiauliai: Dalia, mob. telf. 8-684-06430, el.paštas: dalia_miksyte@yahoo.com

Atvažiuokit ir atsivežkit savo krikščionis draugus Šypsena

P.s. detalesnę informaciją pateiksime jums parašius aukščiai pateiktais elektroninio pašto adresais.