info@lksb.lt +370 600 80578

Štai ir vėl rugsėjo 1-oji!

Labas studente,
Štai ir vėl rugsėjo 1-oji! Laikas kai paliekame namus, tėvus, brolius ir seseris, verždamiesi pirmyn į platųjį pasaulį, pilną iššūkių, atradimų, pažinimo.. Niekada nežinai, kokie šie metai gali būti. Žinai, kad reikės studijuoti tai, ką pasirinkai; gyventi ten, kur suplanavai, ar tau buvo paskirta. Su kuo gyvensi, kas bus tavo draugai ir kokie jie bus? - visa tai žingsnis po žingsnio pamatysi ir patirsi. Sena patarlė sako: kaip pasiklosi taip išmiegosi! Lyg sakytų, jog daug kas gyvenime priklauso nuo tavęs. Taip, kokius pasirinkimus darome, tai įtakoja mūsų charakterį, mūsų gyvenimo būdą, įtakoja mūsų draugystes ir santykius. Tad labai svarbu suprasti ir išmokti pasikloti.

Šiais metais LKSB studentų judėjimas nusprendė eiti šia linkme – padėti studentui išmokti pasikloti, išmokti suprasti kaip svarbu pažinti, kas yra žmogus, kas aš esu, koks mano gyvenimo tikslas ir prasmė, kokia yra mano tapatybė. Tad stebėkite mūsų renginius. Tegul šie Max Lucado žodžiai padrąsins jus žengti tuos žingsnius link tapatybės esmės, - kas yra mūsų Kūrėjas ir Ganytojas? Kas yra Dievas?

"Aš gerasis ganytojas:
Aš pažįstu savąsias [avis] ir manosios pažįsta mane". Jono 10,14

"Piemuo pažįsta savo avis. Jis vadina jas vardais.
Kai žiūrime į minią, būtent tai ir matome – minią. Mes matome ne atskirą žmogų, o daugybę žmonių, veidų jūrą. Štai ką mes matome.
Tačiau gerasis Ganytojas mato kitaip. Jam kiekvieno veidas vis kitoks. Kiekvieno žmogaus veidas – tai atskira istorija. Kiekvienas veidas – tai vaikas. O kiekvienas vaikas turi vardą.
Ganytojas pažįsta savo avis. Jis žino kiekvienos jų vardą. Ganytojas pažįsta jus. Jis žino jūsų vardą ir niekada jo nepamirš." Max Lucado