info@lksb.lt +370 600 80578

Žinok, ko nori!

Sausio 27 - 29 dienomis LCC (Lietuvos krikščioniškojo fondo aukštoji mokykla), LKSB (Lietuvos krikščionių studentų bendrija), Klaipėdos laisvųjų krikščionių bažnyčia, Vynuogyno Klaipėdoje bei Miesto bažnyčios Klaipėdoje suorganizavo jau trečiąją "Saltshaker" konferenciją.

"Jūs esate žemės druska. Jei druska netenka sūrumo, kuo gi ją reikėtų pasūdyti? Ji niekam netinka, ir belieka ją išberti žmonėms sumindžioti. Jūs esate pasaulio šviesa. Neįmanoma nuslėpti miesto, pastatyto ant kalno. Ir niekas, uždegęs žiburį, nevožia jo indu, bet stato į žibintuvą, kad šviestų visiems, kas yra namuose." Mato 5, 13 - 15

Jėzus savo mokinius ragino būti kaip šviesa ir druska. Tai reiškia – skatino išreikšti savo tikėjimą matomais darbais, kurie įneštų "sūrumo" šalia esančioje aplinkoje ir Jėzaus šviesa apšviestų jos tamsiąsias kerteles.

Taigi renginio pavadinimas "Druskinė", atspindi organizavimo tikslą – "atgaivinti, pažadinti krikščionis nepamiršti, kam jie yra pašaukti bei kviesti ir kitus prisijungti prie šios tikėjimo kelionės drauge." (S.Kiela –Klaipėdos Laisvųjų Krikščionių bažnyčios pastorius). Toks bendraamžių susibūrimas padeda ugdyti krikščionišką pasaulėžiūrą bei padrąsinti jauną žmogų vadovautis Kristaus mokymu visose savo gyvenimo srityse. Bendri susirinkimai, diskusijos mažose grupelėse bei tarnystės projektai padėjo pamatyti, kaip galima sekti Jėzumi realiame gyvenime.

Tiek daug pasirinkimų – kaip apsispręsti? Visos konferencijos seminarai buvo orientuoti į temą – "Žinok, ko nori!": "Žinok, ko nori - draugystė/santykiai"; "Žinok, ko nori - bažnyčia (7 Jėzūs, kuriuos pažįstu)"; "Žinok, ko nori - Dievo valia"; "Žinok, ko nori - santykiai su tėvais"; "Žinok, ko nori - gyventi Lietuvoje, ar užsienyje?"; "Žinok, ko nori - pinigai"; "Žinok, ko nori - mylėti žmones (evangelizacija)"; "Žinok, ko nori – menas"; "Žinok, ko nori - misijos". 16 – 25 metų jaunuoliai kartu galėjo ieškoti atsakymų į tiek daug kylančių klausimų, kurie neretai supainioja kasdienybėje.