info@lksb.lt +370 600 80578

Apie "Europrojektą 2006"

Po vienerių metų pertraukos, liepos 1-7 d. LKSB ir vėl suorganizavo stovyklą "EUROPROJEKTAS 2006". Tai buvo pati didžiausia iš visų anksčiau buvusių stovyklų. Joje dalyvavo 50 žmonių!

Nusistovėjus tradicijai, šio projekto svečiai – dešimties studentų komanda iš Anglijos. Pilni entuziazmo ir noro pažinti Lietuvą bei pasidalinti savo kultūra, britai padėjo įvygdyti didžiąją programos dalį stovykloje.

O programa buvo be galo įvairi ir spalvinga! Kiekviena diena turėjo savo temą: "Sukūrimas", "Blogis", "Pasaulio įžymybės ir jų įtaka", "Pasirinkimai". Pagal dienos temas vyko ir Biblijos studijos: iš kur atsirado pasaulis? Iš kur blogis? Kokią įtaką padarė vienas iš pačių žymiausių žmonių – Kristus? Ir kokią svarbą gyvenime turi pasirinkimai? Debatai – "Pasaulis buvo sukurtas Dievo, ar atsirado evoliucijos būdų?" sukėlė daug diskusijų. Paskaita "Pokalbiai su Da Vinčio Kodu" (skaitė S.Kiela), "Kas toks buvo Jėzus?" (vedė S.Rakauskaitė) atnešė naujų požiūrių ir reakcijų.

Pusryčių metu lietuviai ir svečiai pristatynėdavo savo kultūrą. Atsiskleidė įvairumas ir šių tautų skirtingumas.

Ne vieną vakarą studentai entuziastingai žaidė britų ir lietuvių liaudies žaidmus, taip pat, prieš futbolo rungtynes nesigėdijo sugiedoti nacionalinius himnus. Gera matyti jaunų žmonių pilietiškumą ir tautiškumą!