info@lksb.lt +370 600 80578

Apie "praktiką" UK

Dvi LKSB studentės sausio gale buvo pakviestos dalyvauti Reading Universiteto (UK) krikščionių studentų grupės organizuojamoje renginių savaitėje. Šios išvykos tikslas – padėti organizatoriams bei stebėti, mokytis ir parvežti gerų praktikų namo. Tad tokiai „praktikai“ ir išvyko LSMU studentės Emilija ir Augustė, aktyvios LKSB Kauno grupės narės. O grįžusios štai ką mums papasakojo:

 

(nuotraukoje iš dešinės į kairę Michael Ots (kalbėtojas, UK), Augustė ir Emilija) 

 

„Sausio 29 – vasario 2 dienomis turėjome nuostabią galimybę sudalyvauti Reading universiteto krikščionių sąjungos renginių savaitėje Anglijoje. Šio renginio  tema buvo „Gerosios Jėzaus Evangelijos naujienos“.

Organizatoriai kvietė visus universiteto studentus paklausyti susimąstyti skatinančių paskaitų, šiltai ir atvirai pasikalbėti bei pasivaišinti nemokamu maistu. Turėjome po 2-3 paskaitas per dieną apie tai, kaip atrasti tikslą ir viltį savo skausme, ramybę, tikrąją tapatybę. Taip pat girdėjome studentų liudijimus ir žmogaus, kuris pabėgo iš Šiaurės Korėjos gyvenimo istoriją.

Kiekvienas išgirstas žodis įstrigo giliai į atmintį ir padėjo praplėsti turimas žinias. Ypatingai džiaugėmės matydamos, kad per savaitę vis daugiau pakviestų žmonių sugrįždavo ne tik pasiklausyti apie tikėjimą, bet ir užduoti daugybę klausimų. Ši unikali patirtis padėjo mums sustiprėti tikėjime, geriau pažinti save, įveikti baimes, išlipti iš komforto zonos ir susirasti daug naujų draugų!“

 

Džiaugiamės, kad kelionė buvo sėkminga ir turininga!

Mes taip pat rengiame panašius kelių dienų renginius universitete – vadiname „Netikėtos studentų dienos“. Jų metu keliame jaunam žmogui svarbius gyvenimo ir tikėjimo klausimus. Paskutinių metų renginius rasi Fb paskyroje.

Kitas toks renginys bus Kaune 2024 spalio viduryje. Susidomėjai, norėtum prisijungti jam pasiruošti? Parašyk mums, mielai pakviesim į komandą!

Kauniečių studentų grupė jau nuo pavasario pradės ruoštis ateinančiom „Netikėtom studentų dienom“. O Emilija ir Augustė tikrai turės kuo pasidalinti po savaitės „praktikos“ UK!

 

LKSB komanda