info@lksb.lt +370 600 80578

IFES maldos naujienos: Viešpats padarė didelių dalykų

Dažnai mes meldžiamės už studentus, kurie dalyvauja įvairiose konferencijose ir renginiuose. Ir dabar ateinančių savaičių ir mėnesių metu yra gerai palaikyti maldose tokius studentus, melstis, kad jie matytų, kaip atperkamoji Evangelijos jėga veikia jų gyvenimuose ir jų bendruomenėse kiekvieną dieną.

Rugsėjį mes prašėme jus melstis už Pietų Ramiojo vandenyno regiono apmokymų renginį (SPRTE), kuris vyko Kanberoje, Australijoje (2008.11.28 – 12.07) ir kuriame dalyvavo studentai iš Fidžio, Vanuatu, Naujosios Zelandijos, Papua ir Naujosios Gvinėjos bei Australijos. Susitikimo metu vyko ne tik Biblijos mokymas ir seminarai, bet ir misionieriški projektai visoje Australijoje. Prisijunkit prie mūsų šlovindami Dievą už Jo atsakymus į maldas ir už Jo veikimą studentų gyvenimuose, kaip mes tai matome iš pasisakymų studentų dienoraščiuose.

Joana rašo: "Bendrauti su žmonėmis iš kitų šalių buvo tikras džiaugsmas. Tai buvo puiku, kad galėjau praleisti su jais laiką, kalbėdama apie tai, ką Dievas daro, ir apie tai, su kokiais sunkumais jie susiduria namuose. Nuostabu, kokie panašūs mes esame nepaisant mūsų skirtumų." ( http://www.joannamuses.com/2008/12/sprte-reflections.html )

Viljamas dalinasi savo bloge: "Žmonės iš Ramiojo vandenyno regiono atvyko pasidalinti savo istorijomis, liudijimais apie tai, kaip Dievas galėjo juos naudoti nepaisant pasipriešinimų, pinigų bei maisto stokos, atstumimo iš šeimos pusės ir daugelio kitų aplinkybių. Aš pamačiau, kaip nuostabiai Dievas veikė jų gyvenimuose, kai jie viskuo, ką turi, tarnaudavo kitiems." ( http://williamliem.blogspot.com/2008/12/sprte-09-by-william.html )

Projektas, kuriame dalyvavo Maiklas, vyko Sidnėjuje. Jis praneša: "Ryškiausiais įvykis buvo padėti anglų kalbos pamokos metu. Taip pat mes užsiiminėjome su vaikais, ir aš kalbėjau jaunimo grupelei. Pabaigoje buvo labai liūdna išvažiuoti; Dievas ten darė nuostabius dalykus." ( http://mindingyourmind.blogspot.com/2008/12/finally-sprte-report-or-william-tell. html )

Kartu su mumis šlovink Viešpatį, nes Jis iš tiesų nuostabiai veikė! Prašome ir toliau melstis už Joaną, Viljamą ir Maiklą – o taip pat už visus dalyvius – kad jie prisimintų tuos dalykus, kuriuos išmoko ir kad perduotų tai savo krikščionių grupėms. Taip pat melskitės, kad jie pritaikytų tuos įgūdžius, kai meilėje tarnaus kitiems savo universitetuose.


Ačiū, kad meldžiatės su mumis.