info@lksb.lt +370 600 80578

Knyga jau prekyboje

2022 rudenį išleidome Michael Ots (UK) knygą "Kaip suprasti gyvenimą?" (org.k. Making Sense of Life). Pristatome jums šią knygą ir kviečiame įsigyti. 

Knygą galite įsigyti INTERNETU arba knygynuose:

 

Apie knygą

 

Kiekvienam iš mūsų teko ar teks akis į akį susidurti su didžiaisiais gyvenimo klausimais. Ar tai būtų mirties realybė, kai stebime šalia besiveriančias tragedijas. Ar gyvenimo stebuklas, kai stebime vaiko gimimą, neįtikėtiną saulėlydį ir pan. Tokiais atvejais dažnai pagalvojame apie patį gyvenimą ir vertę, tapatybę ir prasmę, visuomenę ir aplinką, meilę ir santykius, teisingumą ir laisvę, nerimą ir viltį. Autorius britas Michael Ots atvirai ir jautriai aptaria klausimus, kuriuos visi mes turime. Jis atveria mūsų troškimus, mūsų dilemas ir bando parodyti, kad krikščioniškas tikėjimas geriausiai paaiškina dalykus, kurie iš tiesų mums svarbūs.

 

Knyga gimė iš įvairių susitikimų, paskaitų ir pokalbių su studentais, bet pamėgta ir skaitoma ne tik jaunų žmonių. Ją galima skaityti ir nenuosekliai, kaip esame įpratę. Autorius drąsina pradėti nuo skyriaus, kuris atrodo įdomiausias ar klausimo, kuris labiausia intriguoja. 

 

Knyga išleista 2021 spalį, o nepraėjus metams skaitytojus gali pasiekti ir lietuviškasis vertimas. 

 

 

Apie autorių

Michael Ots yra evangelistas, knygų autorius, Europos universitetų evangelistų grupės FEUER (Fellowship of Evangelists at Universities of Europe) koordinatorius. FEUER tikslas - burti, mokyti evangelistus, kurie skelbtų evangeliją jauniems žmonėms universitetuose. Michael su žmona, kuri yra lėktuvo pilotė, gyvena nedideliame miestelyje Anglijoje. Michael daug keliauja, o grįžęs į namus džiaugiasi galėdamas darbuotis darže, važinėti dviračiu ir turistauti. Užsukite į autoriaus interneto svetainę.

 

 

Rekomendacijos knygai

 

"Stingant apologetinės literatūros, sklandžiai pristatančios krikščioniškąjį tikėjimą šiuolaikiniam žmogui lietuvių kalba, ši knyga yra tarsi šviežio oro gurkšnis. Autorius, pateikdamas daugelį pavyzdžių iš savo ir mūsų visų gyvenimo, paprastai ir įtaigiai atskleidžia krikščionybę, kaip raktą atsakyti į visiems kylančius – didžiuosius – gyvenimo klausimus."

Laurynas Jacevičius, projekto apologetika.lt kūrėjas

 

"Michael Ots savo naujoje knygoje mus kviečia sąžiningam, drąsiam ir džiugiam dialogui pačiais aktualiausiais (ir skaudžiausiais) klausimais. Puiki knyga aistringam tiesos ieškotojui!"

Dr. Artūras Lukaševičius, VDU Katalikų teologijos fakulteto dėstytojas

 

"Kiekvienas pastatas statomas ant pamatų. Kuo didesnis pastatas, tuo tvirtesni pagrindai reikalingi. Atrodo, kad XXI amžiaus Europoje kilo mintis ją perstatyti naujai, renovuoti europinę pasaulėžiūrą, atsisakant brangių pamatų. Michael Ots knyga tai kvietimas permąstyti, ar tikrai šis naujas civilizacijos perkonstravimas turės tokią vertę, kuri padės žmonijai jaustis prasmingiau? Jau vien tų temų kontekste, apie kurias kalba Ots, rekonstrukcija, be Dievo duotų pagrindų, atrodo apgailėtina. Gyvenimo prasmė kur kas aiškesnė, kai gyvendamas jį derini prie Dievo idėjos. 

Labai rekomenduoju šią knygą visokio amžiaus, įvairiausių socialinių sluoksnių Dievo perspektyvą norintiems geriau suprasti skaitytojams."

Artūras Rulinskas, Laisvųjų krikščionių bažnyčios vyskupas

 

"Michael Ots nagrinėja didžiąsias mūsų visuomenės bei gyvenimo temas, pasirinkdamas labai aktualią prasmės perspektyvą. Kokia yra šio pasaulio, aplinkosaugos, kančios, meilės ir daugybės kitų reiškinių prasmė? Glaustais ir įdomiais skyriais autorius įvesdina skaitytoją į krikščioniškus šių klausimų atsakymus."

Gintaras Sungaila, projekto ortodoksas.lt kūrėjas

 

 

TURINYS

Padėka 

Įvadas

1. Kaip suprasti žmoniją?

Dėl ko žmonės yra verti žmogaus teisių?

2. Kaip suprasti mūsų pasaulį?

Iš kur kyla mūsų įsipareigojimas rūpintis aplinka?

3. Kaip suprasti laimę?

Ar gyvenimas yra daugiau nei būti laimingu?

4. Kaip suprasti visuomenę?

Kaip rasti taiką vis labiau susipriešinusiame pasaulyje?

5. Kaip suprasti kančią?

Ar mūsų skausmas turi prasmę?

6. Kaip suprasti save?

Kaip atrasti tikrąją savo tapatybę?

7. Kaip atrasti vienatvės prasmę?

Kaip kurti ryšius atskirties pasaulyje?

8. Kaip suprasti laisvę?

Jei klausysiu savo širdies, ar tai mane išlaisvins?

9. Kaip suprasti meilę?

Kodėl meilė tokia svarbi, bet ją taip sunku rasti?

10. Kaip suprasti viltį?

Kaip rasti laisvę nuo baimės?

Išvados

Tolimesni skaitiniai

Pastabos

 

 

3-iuoju skyriumi “Kaip suprasti laimę?” jau dalinomės beruošdami knygą - straipsnį rasite čia.

 

 

 

Jei turite klausimų apie knygą ar norėtumėte įsigyti didesnį jų kiekį, parašykite mums

Sigita Makčinskienė, LKSB generalinė sekretorė, sigita@lksb.lt, 8-600-80578.