info@lksb.lt +370 600 80578

Knygos leidybos naujienos

Nuo pavasario LKSB ruošia leidybai lietuvių kalba Michael Ots knygą "Kaip suprasti gyvenimą?" (org.k. "Making Sense of Life"). Vienu skyriumi iš ruošiamos knygos jau dalinomės "Kaip suprasti laimę?" (straipsnį rasite čia).

Spalio pradžioje jau rasite prekyboje, apie tai būtina informuosime. O iki tol dar galite užsisakyti iš anksto knygą už savikainą ar tiesiog paremti šį leidybos projektą per lietuvišką paramos rinkimo platformą susimetam.lt (iki rugsėjo 30 d.). 

 

Knygos leidybos projektą galite paremti ir į LKSB sąskaitą:

Lietuvos krikščionių studentų bendrija

LT987044060003104371

Paskirtis: knygos leidybai 

 

 

Dėkojame mūsų draugams, kurie nuo pat pradžių parodė savo pasitikėjimą prisidėdami! 

 

Sulaukėme gerų rekomendacijų iš pirmųjų skaitytojų - dalinamės!

 

"Stingant apologetinės literatūros, sklandžiai pristatančios krikščioniškąjį tikėjimą šiuolaikiniam žmogui lietuvių kalba, ši knyga yra tarsi šviežio oro gurkšnis. Autorius, pateikdamas daugelį pavyzdžių iš savo ir mūsų visų gyvenimo, paprastai ir įtaigiai atskleidžia krikščionybę, kaip raktą atsakyti į visiems kylančius – didžiuosius – gyvenimo klausimus."

Laurynas Jacevičius, projekto apologetika.lt kūrėjas

 

 

"Michael Ots savo naujoje knygoje mus kviečia sąžiningam, drąsiam ir džiugiam dialogui pačiais aktualiausiais (ir skaudžiausiais) klausimais. Puiki knyga aistringam tiesos ieškotojui!"

Dr. Artūras Lukaševičius, VDU Katalikų teologijos fakulteto dėstytojas

 

 

"Kiekvienas pastatas statomas ant pamatų. Kuo didesnis pastatas, tuo tvirtesni pagrindai reikalingi. Atrodo, kad XXI amžiaus Europoje kilo mintis ją perstatyti naujai, renovuoti europinę pasaulėžiūrą, atsisakant brangių pamatų. 

Michael Ots knyga tai kvietimas permąstyti, ar tikrai šis naujas civilizacijos perkonstravimas turės tokią vertę, kuri padės žmonijai jaustis prasmingiau? Jau vien tų temų kontekste, apie kurias kalba Ots, rekonstrukcija, be Dievo duotų pagrindų, atrodo apgailėtina. Gyvenimo prasmė kur kas aiškesnė, kai gyvendamas jį derini prie Dievo idėjos. Labai rekomenduoju šią knygą visokio amžiaus, įvairiausių socialinių sluoksnių Dievo perspektyvą norintiems geriau suprasti skaitytojams." 

Artūras Rulinskas, Laisvųjų krikščionių bažnyčios vyskupas

 

 

"Michael Ots nagrinėja didžiąsias mūsų visuomenės bei gyvenimo temas, pasirinkdamas labai aktualią prasmės perspektyvą. Kokia yra šio pasaulio, aplinkosaugos, kančios, meilės ir daugybės kitų reiškinių prasmė? Glaustais ir įdomiais skyriais autorius įvesdina skaitytoją į krikščioniškus šių klausimų atsakymus." 

Gintaras Sungaila, projekto ortodoksas.lt kūrėjas