info@lksb.lt +370 600 80578

Konferencija apie Evangelijos skelbimą

 

Kviečiame Tave į LKSB konferenciją apie Evangelijos skelbimą! 

 

Gegužės 1 d., pirmadienį, nuo 13 val.

Bitėnų g. 2C, Vilnius, Vilniaus evangelinės bažnyčios salėje.

 

Šios konferencijos TIKSLAS - padrąsinti vienas kitą atsakyti į Kristaus kvietimą Jį sekti ir paliepimą "eikite į visą pasaulį ir skelbkite Evangeliją". Evangelistas Morkus po šių Jėzaus žodžių užrašo Jo mokinių atsaką - "O JIE ĖJO ir visur pamokslavo, Viešpačiui drauge veikiant..." (Morkaus 16, 14-20). 

 

Konferencija ATVIRA visiems - jauniems ir vyresniems; turintiems patirties dalinantis Kristaus Gerąja naujiena ir tik pradedantiems; bendruomenių tarnautojams ir bažnyčių lankytojams, moksleiviams, studentams ir jau darbinę patirtį skaičiuojantiems.

 

Konferencijos SVEČIAI - savanorių grupė iš Latvijos. Komandos vadovas Marcis Dejus yra baptistų pastorius vietinėje Liepojos bažnyčioje, buria komandas Evangelijos skelbimo renginiams ir misijoms. Bendradarbiaudamas su LKSB Latvia, Exodus Latvia ir Salvation Crew atvyksta kartu su grupe jaunuolių savaitei į Lietuvą. Šios misijos tikslas yra nešti Kristaus meilę tiems, kurie dar nepažįsta Jėzaus ir būti palaima vietos krikščionims. 

Jei norite prisijungti ar daugiau sužinoti apie misijos Vilniuje ir Kaune veiklas balandžio 29 d. - gegužės 7 d. savaitę, parašykite mums per fb ar info@lksb.lt

 

Konferencijos metu svečiai dalinsis mokymu, liudijimais ir ves praktinius užsiėmimus. Bus verčiama iš ang.k. į lietuvių.

Įėjimas laisvas. Bus galimybė geravališkai aukai.

 

PROGRAMA

13.00 Šlovinimas ir mokymas "KODĖL. Apie Jėzaus širdį"

14.20 Pertraukėlė

14.40 Mokymas "KĄ. Apie skirtingus būdus ir žodžius, kuriuos galime naudoti"

15.20 Pertraukėlė

15.40 Mokymas ir liudijimas "KAIP. Apie maldą ir Šventosios Dvasios veikimą".

16.30 Baigiamasis žodis ir raginimas "O jie ėjo". 

Kviesime kartu su latviais eiti į Pilaitės rajoną, melstis, pasakoti apie Kristaus meilę žmonėms.

 

Maloniai kviečiame šią popietę praleisti kartu,

 

LKSB komanda