info@lksb.lt +370 600 80578

LKSB kino vakaras - diskusija

Štai vienas drąsiausių ir kvailiausių būdų pareklamuoti gero filmo peržiūrą – tiesiog pasakysim, kad tai vienas nuostabiausių pasaulyje sukurtų filmų! Neįtikinome? Suprantama. O jei pasakysim, kad valgysim skaniausių pasaulyje spragėsių su sviestu (arba purškiamu alyvuogių aliejum)? Jau verta susimąstyti, ar ne?

Todėl pasiimkit su savimi kelionines pagalvėles, nes mūsų laukia ilgaaas vakaras su įspūdingu Christopher Nolan režisuotu filmu „Interstellar“ ir fenomenalaus kompozitoriaus Hans Zimmer kurtu garso takeliu. Nuo šiol erdvioji Putvinskio g. 23 esanti 106 a. auditorija ne tik primins apie visus joje rašytus kolius – penktadienį ji pavirs tikra kino teatro sale, kurioje stebėsime kaip Anne Hathaway ir Matthew McConaughey skraido kosmose ir gelbėja pasaulį.

Todėl, jei dar neturėjai progos pamatyti žvaigždžių iš arčiau, būtinai ateik! Filmo herojė, NASA mokslininkė Brad teigia: „Meilė yra tai, kas transcenduoja laiką ir erdvę". Šiuos ir kitus teiginius galėsime aptarti po filmo rengiamoje diskusijoje, iki pasimatymo!

Daugiau informacijos nuorodoje „Facebook“.