info@lksb.lt +370 600 80578

LKSB konferencija 2024

 

Brangūs studentai, LKSB nariai, draugai ir rėmėjai,

 

kviečiame į metinę LKSB narių ŠVENTĘ, kur susitinkame aptarti kaip LKSB gyvavo praėjusius metus, kuo galime džiaugtis ir švęsti, kur reikia pasitempti. Tai proga susitikti esamiems ir buvusiems studentams, draugams ir rėmėjams ir visiems, kuriems artima mūsų vizija - Evangelijos skelbimas Lietuvos aukštosiose mokyklose. Esi laukiamas!

 

Šių metų tema apie mūsų laiko leidimą žiūrint į ekranus. Šviežiausiame Lietuvos jaunimo tyrime atkreipiamas dėmesys į pasikeitusius jaunimo įpročius: “Mažas fizinis aktyvumas ir ilgas naršymas internete tampa šių dienų tikraisiais žalingais įpročiais, pranokstančiais rūkymą, narkotikų ar alkoholio vartojimą” (Jaunimo problematikos tyrimo ataskaita, 2023, JRD, 170psl.). Kiek tai rimta, kokie iššūkiai, kaip rasti balansą ir įžvelgti galimybes, kokie naudingi patarimai keičiant “savo nustatymus” arba kaip įjungti ir išjungti - apie tai ir daugiau pakviesime kartu pasikalbėti viešoje diskusijoje su konferencijos svečiais:

  • Ramūnas Jukna - psichologas, lektorius, pastorius
  • Viktorija Baublienė - kineziterapeutė
  • Dovydas Keleckas - žmogus, kurį Facebooke sunku rasti.

 

Tad kviečiame jus kartu praleisti pusdienį - šlovinsime, diskutuosime, apžvelgsime praėjusius metus, dėkosim ir melsimės palaiminimo šiam sezonui, o užbaigsime bendrais pietumis.

 

Šiais metais visus dalyvius pakviesime tikslinei aukai - IFES Europe Family Fund. Tai paramos fondas Europos studentų tarnystėms, kuriose nėra ar yra tik vienas apmokamas darbuotojas. Ši iniciatyva gimė iš įsitikinimo ir Kristaus pavyzdžio siųsti po du į tarnystę. O mes veikiame iš įsitikinimo, kad meilę artimui reikia parodyti ir darbais. Visos surinktos aukos bus pervestos į šį fondą. Aukoti bus galima grynais ir pavedimu.

 

PROGRAMA

Durys atidaromos 9.30, vaišinamės kava, arbata

10.00 atidarymas ir giesmės

10.30 vieša diskusija “ekrane. įjungiam/išjungiam”

11.30 kavos pertraukėlė

12.00 2023 metų veiklos ir finansų apžvalga, studentų istorijos, narių balsavimai.

13.00 malda ir uždarymas

13.30 bendri pietūs

 

Gegužės 1 d., trečiadienis

513 kab. (5 aukštas, yra liftas), Donelaičio g. 33, Kaunas

Mus svetingai priima Kauno krikčionių bažnyčia - ačiū!

Iki pasimatymo!