info@lksb.lt +370 600 80578

LKSB studentų savaitgalis

Tik būk STIPRUS ir labai RYŽTINGAS“ (Jozuės 1, 7)

Tokiais žodžiais drąsiname tave pradėti naujus mokslo metus ir kviečiame į LKSB studentų savaitgalį.

Esi pirmakursis ar bebaigiantis studijas, lietuvaitis ar studentas iš svetur, LKSB narys ar naujokas – būk drąsus, esate visi laukiami! Parūpinsim vertimą į ar iš anglų k.

Kartu studijuosime Bibliją, melsimės, šlovinsime Dievą, dalinsimės istorijomis ir praktinėmis idėjomis apie iššūkius, drąsą ir Kristaus kvietimą mums būti Jo mokiniais šiuo laiku, ten, kur esame. Stovyklos programą dailinam ir šlifuojam, kad visiems gera būtų. Paskelbsim. Būk drąsus.

Šiųmetė stovykla naujoje vietoje – sėsim į mašinas ir keliausime į Ignalinos raj. Registracijos formoje pažymėk ar turi transporto priemonę. Gyvensime mediniuose nameliuose šalia ežero tarp miškų. Nameliuose yra dušai, karštas vanduo, lovos su čiužiniais. Tereiks miegmaišio, rankšluosčio, patogios avalynės ir aprangos gamtoje. Kas bus pasiruošęs pirčiai ir ežerui? Būk drąsus.

 

Laikas ir vieta: Rugsėjo 28-30 d. stovyklavietėje "Gyvenimo sala", Ignalinos raj. Visi suvažiuosime penktadienį vakare ir išvyksime sekmadienį po pietų.

Stovyklos kaina: 20 Eur (nakvynė ir gausus maitinimas) plus kelionės išlaidos. 

Registracija iki RUGSĖJO 24 d.  Prašome užpildyti registracijos formą ČIAUžsiregistravęs gausi išsamesnę informaciją. Mokestį galima sumokėti atvykus arba pavedimu į LKSB sąskaitą:

Gavėjas: Lietuvos krikščionių studentų bendrija

Gavėjo banko sąskaita: LT987044060003104371

Mokėjimo paskirtis: Studentų savaitgalis [vardas pavardė]


Surask renginį FB'e ir sek naujienas.

 

Laukiame,

LKSB komanda