info@lksb.lt +370 600 80578

LKSB studentų savaitgalis "Metas padirbėti"

Kasmetinis LKSB studentų savaitgalis - puiki proga susipažinti daugiau su LKSB, jei esi naujokas; pabendrauti su draugais, jei esi čia ne pirmą kartą; išmokti kažką naujo ir klausyti ką Dievas kalba per Jo žodį, jei tau tai rūpi. Visada praleidžiame savaitgalį kartu studijuodami Raštą, dalindamiesi istorijomis, melsdamiesi, žaisdami, plepėdami ir skaniai valgydami pasigamintą maistą.

Šių metų studentų savaitgalio tema "Metas padirbėti". Koks mokslo ir religijos santykis? Jei Dievas geras (jei toks iš viso yra), kodėl tiek daug blogio, kančios? Dažnai keliami klausimais, kuriuos norime paliesti šį savaitgalį. Bus ir Rašto studijų, maldos, bendravimo, žaidimų. Norime pasiruošti misijų laukui - universitetui, pasidalinti istorijomis ir padrąsinti vienas kitą kibti į darbą.

Studente, metas!

LAIKAS: suvažiuojam penktadienį vakare (vasario 21 d.); namo keliaujam sekmadienį po pietų (vasario 23 d.)
VIETA: sodyba netoli Raudondvario, Kauno raj.
KAINA: 20 Eur (nakvynė ir gausus maitinimas) + kelionės išlaidos.

Sumokėti galima atvykus grynais arba pavedimu į LKSB sąskaitą:
Sąskaitos nr. LT987044060003104371
Mokėjimo paskirtis: studentų savaitgalis 2020

REGISTRACIJA iki VASARIO 19 d. VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS, todėl nedelsk užpildyti reg. FORMĄ.
Užsiregistravęs gausi išsamesnę informaciją apie kelionę, ką įsidėti ir pan.

Kelionei į sodybą netoli Raudondvario, Kauno raj., organizuosime mašinas, kad paprasčiau būtų visiems nuvykti. Registracijos formoje pažymėk ar turi transporto priemonę. REIKĖS: miegmaišio, rankšluosčio, patogios avalynės ir šiltos aprangos.

Turi klausimų, rašyk!

Laukiame,
LKSB komanda