info@lksb.lt +370 600 80578

LKSB vasaros stovykla „At-si-gauk, at-gauk, gauk“

Liepos 4-8 dienomis įvyko vasaros stovykla, kurią organizavo Lietuvos krikščionių studentų bendrija. Stovyklos pavadinimas "Atsigauk, atgauk, gauk"(angliškai "Recover") išreiškė kiekvieno studento lūkestį atsigauti po įtemptos mokslų rutinos, atgauti stovykloje jėgas ir gauti kažką naujo. Stovyklos vieta buvo netoli Trakų esančioje stovyklavietėje "Energijos deimantas" Stovykla pasižymėjo dar ir tuo, kad į ją sugužėjo studentai ne tik iš visos Lietuvos , bet taip pat ir iš užsienio- Jungtinės karalystės.

Ir nors ši vasaros atrakcija truko penketą dienų, bet per tas penkias dienas studentai išgyveno pačių įvairiausių įspūdžių ir potyrių. Kiekvienas rytas stovykloje prasidėjo mankšta, kuri išjudindavo nerangius jaunuolių kaulus po saldžios nakties. Ją pratęsė įdomi rytinių kultūrinių pasidalinimų programa. Taip pat studentai turėjo galimybę nagrinėti Šventąjį Raštą grupelėmis, kurių kiekviena turėjo savo sugalvotą pavadinimą. Popietiniai susibūrimai pasižymėjo ir intelektualinėmis viktorinomis, ir smagiais tautiniais šokiais, ir vakaro koncertu bei prasitęsė "Talentų vakaru", kuris tapo vienu baigiamųjų vasaros stovyklos akordų. Iš tikrųjų galima buvo matyti ir pajausti atsigaivinusius, šviesius ir pilnus šypsenų jaunuolių veidus.
{img:687}
Talentų vakaro akimirka

Iš tikrųjų galima skirti truputį dėmesio ir atskiroms stovyklos veikloms.

Biblijos studijos

Tris iš eilės stovyklos dienas jaunuoliai turėjo galimybę studijuoti tris skirtingas , bet kartu ir panašias Luko evangelijos istorijas: apie nusidėjėlę moterį iš 10 skyriaus, to paties skyriaus istoriją apie dvi seseris Mortą ir Mariją bei istoriją apie muitininką Zachiejų 19 evangelijos skyriuje. Nagrinėjant Bibliją studentai buvo skatinami apmąstyti savo požiūrius, prioritetus bei pažinti Jėzų tokį, koks jis yra.
{img:682}
Biblijos studijos

Tautiniai šokiai

Antradienio popietę studentai pradėjo tautinių šokių programa. Tiek lietuviai, tiek britai dalinosi savosiomis šokių kultūromis, šoko kartu ir iš tikrųjų turėjo smagų bei turiningai praleistą laiką. Tai buvo papildoma galimybė pažinti vieniems kitus labiau.
{img:685}
Tautiniai šokiai

Vandens fiesta

Taip pat įspūdžių pilnu renginiu tapo "Vandens šventė". Skirtingos studentų komandos rungėsi viena su kita skirtingose rungtyse. Visose rungtyse buvo įtraukiamas vanduo. Buvo tikrai labai lygiavertės kovos tarp skirtingų komandų. O vakare įvyko apdovanojimų ceremonija. Studentai buvo labai patenkinti šiuo renginiu.
{img:684}
Vandens šventės akimirka

Išties buvo tiek įspūdžių ,kad net sunku tiksliai ir gražiai juos visus išvardinti. LKSB stovykla tikrai pateisino savąjį pavadinimą. O išvykdami studentai vylėsi susitikti ir kitais metais, kiek jausdami nostalgiją tam kas įvyko. Tad tik galima džiaugtis įvykusia vasaros stovykla ir laukti naujos jau kitą vasarą!
Jei tave sudomino ši vasaros stovykla ar norėtum apie Lietuvos krikščionių studentų bendriją sužinoti daugiau, mus gali rasti internetiniu adresu http://www.lksb.lt arba "Facebook" tinklapyje.

{img:688}
Stovyklos kūrėjai

Gediminas Zelvaras