info@lksb.lt +370 600 80578

Po metinės konferencijos "Ar mane matot? Ar girdit?"

Balandžio 10 d. LKSB nariai studentai, darbuotojai, tarybos nariai ir LKSB draugai, baigusieji susitiko metinėje LKSB konferencijoje „AR MANE MATOT? AR GIRDIT?“.
Tema išplaukė iš taip dažnai naudotos frazės per nuotolines studijas, darbą, bendravimą. Visi mokėmės naudotis naujomis platformomis, auginome kantrybę, kai ryšys strigo, ir stebėjome kolegų, draugų nuvargusias nuo ekrano akis. Zoom, Teams ar kita platforma, parodė, kaip svarbu matyti visą žmogų, ne tik jo kalbančią galvą. Kaip svarbu patirti, kad esu matomas ir girdimas asmeniškai.

Pakvietėme apologetika.lt įkūrėją, radijo laidų vedėją, VU doktorantą ir mūsų draugą Lauryną Jacevičių pagvildenti šią temą plačiau. Laurynas puikiai „išvyniojo“ klausimą „Ar mane manot? Ar girdit?“. Su džiaugsmu dalinamės įrašu. Matykit ir girdėkit. 

 

 

Kitas darbotvarkės klausimas – metinė ataskaita. Pristačiau LKSB veiklos ir finansų ataskaitą už 2020 metus. Su ja viešai galite susipažinti ir jūs. Buvo keista ruošti pristatymą ir stokoti spalvotų, studentiškų šypsenų ir veiksmo pilnų nuotraukų, kurias galėčiau įkelti. Prisipažinsiu, Zoom nuotraukos man atrodo nuobodžiai...

 

Vienas didžiausių šių metų darbinių klausimų – LKSB Tarybos rinkimai. Pirmą kartą rinkimus organizavome naudodami el.balsavimo sistemą. Sveikiname perrinktus tarybos narius naujai 2 metų kadencijai 2021-2023.

Nuotraukoje iš kairės į dešinę: Šarūnas Narsejevas, Holger Lahayne, Kazimieras Butkus, Liuda Brogienė, Dalius Mockevičius.

 

Turiu nuojautą, kad skaitydami šią mano įžvalgą visi (gerai, didžioji dauguma) sutikdami palinguosite galvą. Nuotolinis susitikimas neatstoja gyvo bendravimo. Džiaugiamės turėdami technines galimybes tokiam būdui, bet laukiame ir atsisveikiname su jumis – iki kito karto. Gyvo karto.

 

Pagarbiai,

Sigita Makčinskienė

Generalinė sekretorė