info@lksb.lt +370 600 80578

Susitikimai akademikams

Kviečiame į susitikimą krikščionis dėstytojus, mokslininkus, tyrėjus, doktorantūros studentus ir visus, kurie sukasi akademiniame pasaulyje ir susidomėjo šia tema.

 

 

APIE SUSITIKIMĄ

"7 mirtinos akademinio pasaulio nuodėmės" pranešimą skaitys dr. Daryl McCarthy ("The Seven Deadly Sins of the Academy and How Christians Can Respond" - ang. kalba, BE VERTIMO)

Yra keletas spąstų ar "mirtinų nuodėmių", galinčių sukliudyti krikščionims profesoriams ir studentams efektyviai darbuotis akademiniame pasaulyje. Daryl pateiks patikimus principus ir naudingas praktikais kaip išlaikyti dvasinę sveikatą, akademinį efektyvumą ir Kristaus liudijimą universitete.

Susitikimai vyks Kaune ir Vilniuje

 

Balandžio 11 d., 18.00
Muitinės g. 8a, Kaunas
Kauno liuteronų bažnyčios parapijos patalpose (Įėjimas pro VU Kauno humanitarinio fakulteto arką)

Facebook'o renginys - užsuk ČIA


Balandžio 13 d., ketvirtadienį, 18:00
Pylimo g. 20-13, Vilnius

Reformatų parapijos namų salėje.
Facebook'o renginys - užsuk ČIA

 

APIE SVEČIĄ
Dar būdamas Lietuvoje dr. Daryl McCarthy turėjo svajonę suburti krikščionis dėstytojus, doktorantus, padrąsinti juos būti ištikimais Kristaus sekėjais savo darbo srityje ir mąstyti kaip jų mokslas ir darbas gali pasitarnauti Dievo Karalystei.

Pirmasis toks susitikimas įvyko 2015 m. Džiaugiamės galėdami ir toliau bendradarbiauti su Daryl ir vėl jus pakviesti į tokį susitikimą.

Dr. Daryl McCarthy 5 metus su žmona Teri gyveno Lietuvoje, o 2015 m. grįžo atgal į gimtąsias Amerikos valstijas. Daug metų ėjo tarptautinės organizacijos Global Scholors, vienijančios krikščionis dėstytojus, vadovo pareigas. Nuo 2014 m. aktyviai dalyvauja konferencijos Forum of Christian Leaders veikloje, atsakingas už akademines programas ir strategiją. Daryl kviečiamas kalbėti įvairiose šalyse universitetuose, konferencijose, bažnyčiose.

 

 

Laukiame visų! Pavaišinsime arbata ir kava.

LKSB