info@lksb.lt +370 600 80578

UNDIVIDED2012: Kaip rinkti paramą

Kada paskutinį kartą šventei Kristaus prisikėlimą kartu su kitais 2000 studentų iš visos Europos? O gal jau degi noru važiuoti į IFES velykinę konferenciją "UNDIVIDED2012", bet dar trūksta pinigų, reikalingų konferencijai?

Štai keletas idėjų, kaip gali surinkti šią sumą (panaudok vieną jų ar net visas!):

> Paprašyk paramos savo bažnyčios
Ne kartą išbandytas ir veiksmingas būdas. Ką tau reikia daryti? Pristatyk savo pastoriui šią konferenciją, kodėl vertą į ją važiuoti. Tai yra labai gera investicija į savo bažnyčios žmogų. Su pastoriaus pritarimu pristatyk konferenciją bažnyčiai ir paprašyk jos finansinės paramos. Labai svarbu grįžus iš konferencijos papasakoti savo bažnyčiai, ką gavai, kaip tai keitė tave, padėkoti.

Šią vasarą vykau į pasaulinę IFES asamblėją Krokuvoje. Paramos sulaukiau iš savo bažnyčios. Visų pirma pasikalbėjau su pastoriumi, trumpai pristačiau jam kelionės tikslą, paramą, kurios tikiuosi. Jis uždegė žalią šviesą. Šypsena Tuomet paruošiau skaidres apie LKSB bei IFES ir pristačiau bendruomenei, nes iki tol to nebuvau dariusi. Žinoma, vėl gi pristačiau ir pačią kelionę, kuriai ir reikėjo paramos. Tie, kas abejojo ar šiaip norėjo, galėjo užduoti klausimus. Bendru sutarimu bendruomenė sutiko ir paskyrė reikalingą sumą.
Akvilė


> Kiaulė taupyklė
Iki konferencijos liko dar keli mėnesiai, todėl gali pradėti taupyti. Apsispręsk atsisakyti tam tikrų dalykų, pavyzdžiui, eiti į kavines ar kiną su tikslu, kad neišleistus pinigus skirsi konferencijai. Reguliariai atidėdamas net ir po mažą pinigų sumą galiausiai surinksi šį bei tą ar net visą sumą. Motyvaciją atidėti pinigus konferencijai turėtų auginti supratimas, kad tai yra investicija į dalykus, kurie duoda gyvenimą, o ne iš jo atima.

> Paprašyk savo draugų ir šeimos
Pasikalbėk apie šią konferenciją su tau artimais žmonėmis: šeimos nariais, draugais. Pasidalink, kodėl ši konferencija yra tau svarbi ir ką tikiesi gauti iš jos. Ši konferencija yra didelė investicija į tave patį, todėl tavo artimi žmonės mielai sutiks prie to prisidėti. Rekomenduojame ne tik prašyti finansinės paramos, bet ir maldos. Tegul tavo šeima ir draugai meldžiasi už tave, kad Dievas tave ypatingai augintų per šią konferenciją ir įgalintų naujai Jam tarnauti grįžus. Nepamiršk maldos ir pats iki konferencijos bei jos metu!

> Paramos projektai
Tai nėra taip sudėtinga, kaip atrodo. Paramos projektai gali būti labai įvairūs. Tau reikia idėjos ir kelių pagalbininkų. Vienas paprasčiausias pavyzdys: po bažnyčios susirinkimo parduoti savo iškeptus pyragus, padarytus atvirukus ar kitus suvenyrus. Labai svarbu informuoti žmones, kad paramos projekte surinkti pinigai bus skirti kelionei į konferenciją. Būk drąsus ir kūrybingas! Jei yra galimybė, grįžęs iš konferencijos padėkok dalyvavusiems projekte, papasakok apie konferenciją.

> Trumpalaikis darbas
Garantuotos pajamos, bet reikės šiek tiek paplušėti beieškant darbo. Tau gali padėti darbo paieškos puslapiai internete. Informuok visus savo pažįstamus, kad esi pasiryžęs imtis bet kokio trumpalaikio darbo.

> Kreipkis į LKSB darbuotoją
Pagelbėsime patarimais kaip rinkti finansus. Išimtiniais atvejais ribota finansinė parama įmanoma LKSB dalyvaujantiems studentams.

> Darbuokis kartu
Jei pažįsti daugiau studentų, ieškančių paramos konferencijai, pasitark su jais, pasidalink idėjomis. Kartais kelios galvos geriau nei viena. Taip ir drąsiau.


Tas, kuris nepagailėjo savo Sūnaus, bet atidavė Jį už mus visus,- kaip gi Jis ir visko nedovanotų kartu su Juo? Rom 8:32

Daugiau apie konferenciją ir jos tikslus paskaityk http://www.undivided2012.org ir http://www.lksb.lt/naujienos/pranesimas-721.htm