info@lksb.lt +370 600 80578

VASAROS STOVYKLOS "Europrojektas-2004" dalyvių suvažiavimas

Na štai prabėgo vasara. Kas norėtų susitikt ir prisimint nuostabiai praleistą laiką vasaros stovykloje "Vasaros stovykla "Eurorpojektas-2004".
Kviečiam visus ir laukiam visų Mirkt


Ką veiksim?
- žiūrėsim stovyklos filmą;
- bendrausim;
- žiūrinėsim nuotraukas;
- giedosim giesmes;
- galbūt žaisim tinklinį.
Laikas?
Rugsėjo 3d. 16:00 val.

Vieta?
Vilnius, B. Radvilaitės 5-35

Kaip nuvykti?
Nuvykus į Vilniaus autobusų stotį. Troleibusu numeriu nezinau, bet visi kurie vaziuoja per Vilniaus gatve, Jogailos gatve jie yra vaziuojantys per centra. Ir jums tereikia islipti kuo arciau Gedimino prospekto. O is ten eiti link Katedros, praejus Katedra eiti link Pilies gatves (paklauskit zmoniu, jie tikrai nurodys kur eit), priejus pilies gatves pradzia, neiti i ja, o praeiti pro ja ir eit toliau, B. Radvilaites gatve. Toje gatveje (praktiskai ant Pilies bei B.Radvilaites gatviu kampo) yra isikurusi Socialdemokratu bustine. Tereikia ziuret gatves namo numerius.

Kitas variantas, jei noretumet nueit pestute. Tada reiktu zmoniu klausti kaip dasigaut iki Rotuses (o visi Vilnieciai zino kur ji yra). Priejus rotuse, reikia leistis zemyn link Pilies gatves, ir ja visa praeiti. Daejus Pilies gatves gala sukti i desine ir ta gatvyte bus B.Radvilaites g.