info@lksb.lt +370 600 80578

Adaptuojamės. #coronaTips ir kitos naujienos

Pirmoji karantino savaitė eina į pabaigą. Kaip ją išgyvenote?

Mums, kaip ir daugeliui, teko adaptuotis. Universitetai užsidarė. Dauguma studentų išvyko namo. Kaip mums tęsti misiją, kai mūsų misionieriai sėdi namuos, o misijų laukas - universitetas - užrakintomis durimis? Nors mokyklos ir universitetai uždaryti, mūsų misija neuždaryta! 

Šią savaitę pradėjome aktyvesnę nei įprastai socialinių medijų kampaniją #coronaTips. Dalinsimės nuorodomis į buvusių paskaitų įrašus, straipsnius, knygų rekomendacijas. Patarimus veiklai ir poilsiui. Skatiname studentus ir mūsų draugus galvoti ne tai, ko jie negali daryti, kas uždrausta, kaip jie apriboti. Verčiau pagalvokime - o ką galime daryti, kokios naujos galimybės. Galbūt kai kam tai reikš paimti knygą iš to sąrašo "šitą tikrai noriu perskaityti", kitam - pasigilinti į apologetiką, teologiją, dar kitam - sustoti ir praleisti daugiau laiko su Dievu (neseniai dalinomės straipsniu Ramybės laikas su Dievu).

Dar viena naujiena - Studijuojam Bibliją | ZOOM edition. Nuo kitos savaitės antradienio visus studentus kviečiame kartu skaityti Morkaus evangeliją ir padiskutuoti. Prisijungsime prie ZOOM susitikimo vienai valandai. Kol kas esame numatę keturis susitikimus lietuvių k. Esame pasiruošę, jei reiks, vėl adaptuotis. Pirmojo susitikimo tema: pasaulis, kurio visi norime. 

Esame atskirti vienas nuo kito fiziškai. Todėl turime persidėlioti gyvenimą, prisitaikyti taip, kad liktume sveiki galvoje ir širdyje. Karantinas galiausiai yra laikina būsena. Tęskime daryti tai, kas išlieka ilgiau. 

 

 

LKSB generalinė sekretorė

Sigita Makčinskienė