info@lksb.lt +370 600 80578

Biblijos studijų ciklas „Jesus Among Secular Gods“ Kaune

LKSB kviečia į 6 susitikimų biblijos studijų ciklą „Jesus Among Secular Gods“. Kartu mokysimės ir diskutuosime. Ateik ir dalinkis savo įžvalgomis ir mintimis.

„Jesus Among Secular Gods" autoriai Ravi Zacharias ir Vince Vitale meta iššūkį populiariems šiandienos ,,izmams“ (ateizmui, scientizmui, reliatyvizmui ir kt.) sumaniai parodydami, kas jų manymu yra klaidingi argumentai, pristatydami įtikinančius įrodymus atskleisiančius tiesą surastą Jėzuje. 

Vieta: VDU daugiafunkcis mokslo ir studijų centras, V. Putvinskio g. 23, 412 auditorija
Laikas: 18:00 val.

1 Susitikimas: Visada būk pasiruošęs (Kovo 12d. antradienis, 18.00 val.)  
2 Susitikimas: „Dievo nėra“ (Kovo 19d. antradienis, 18.00 val.)   
3 Susitikimas: „Tiesa tau, bet ne man“ (Kovo 26d. antradienis, 18.00 val.)  
4 Susitikimas: „Mums nereikia Dievo“ (Balandžio 2d. antradienis, 18.00 val.)   
5 Susitikimas: „Betkas, kas padaro tave laimingu“ (Balandžio 9d. antradienis, 18.00 val.)    
6 Susitikimas: Svarbūs pokalbiai (Balandžio 16d. Antradienis, 18.00 val.)

Kai tikėjimas pasauliniais ateizmo, hedonizmo, reliatyvizmo ir humanizmo dievais ir toliau auga, yra įpatingai svarbu tikintiesiems mokėti apginti ir dalintis Kristaus žodžiais. Žinoma, šis pasaulėžiūrų susidūrimas – nieko naujo. Apaštalo Pauliaus pasakojime Naujajame testamente yra užuominų į jėgas, siekiančias atskirt tikinčiuosius nuo Jėzaus meilės ir tiesos.

Ne tik Krikščioniškoji pasaulėžiūra buvo nuvertinta ir atmesta modernios kultūros, bet ir jos pasekėjai yra viešai išjuokiami kaip nesvarbūs. Ši šešių sesijų Biblijos studija, meta iššūkį šiandienos populiarioms, tendencingoms filosofijoms, sumaniai parodydama, jų manymu, klaidingas įžvalgas ir pristato įtikinamus įrodymus atskeidžiančius visišką tiesą surastą Jėzuje, atskleistą Šventajame rašte.

Šis mokymas padės ieškantiems tirti Kristaus teiginius ir suteiks Krikščionims žinių kaip suformuluoti savo tikėjimą taip, kad Jėzus stovėtų aukščiau visų dievų.

Video pristatymas:

.

Daugiau informacijos apie renginį: čia.