info@lksb.lt +370 600 80578

Netikėtos studentų dienos'20 sugrįžta!

"Netikėtos studentų dienos" (NSD) – tai kelių dienų renginiai universitete, kurių metu kviečiame studentus diskutuoti tikėjimo ir gyvenimo klausimais. Studentiškas gyvenimas pilnas tikėtų ir netikėtų dalykų, temų bei klausimų. Kalbame apie tai, kas yra pažįstama, kasdieniška, ir apie tai, kas galbūt nežinoma, nauja, dar negirdėta. Leiskimės kartu į netikėtą nuotykį!

Po poros metų pertraukos vėl kviečiame studentus į viešas paskaitas. Šį kartą keliame du klausimus, su kuriais dauguma susiduria. Vieni drįsta padiskutuoti jais su kitais, kiti galbūt apsvarsto savyje. Tikime, kad šios dvi atviros paskaitos sulauks studentų dėmesio, kaip ir kiti buvę renginiai.

PIRMAS KLAUSIMAS apie mokslą ir krikščionybę - ar tai konfliktuojančios pasaulėžiūros? [Science and Christianity: Worldviews in Conflict?]

ANTRAS KLAUSIMAS apie blogį ir kančią - kodėl Dievas leidžia tam vykti? [Why does God allow so much evil and suffering?]

Abiejų vakarų svečias kalbėtojas: Dr. Peter Payne (JAV). Filosofijos mokslų daktaras, apologetas, “Institute For Credible Christianity“ direktorius. Nuo 2000 Peter ir jo žmona Janet kasmet skiria laiko nuo vieno iki dviejų mėnesių patarnavimui IFES (International Fellowship of Evangelical Students) krikščionių studentų judėjimams Europoje. Buvo kelis kartus apsilankęs Lietuvoje, kalbėjęs Vilniuje ir Kaune.

Vakaro metu svečias atsakys į šiuos klausimus, po to bus diskusija grupelėse ir klausimų - atsakymų laikas.

Abu renginiai vyks kovo 9-10 d. nuo 18 val. salotų bare "Mano guru", Vilniaus g. 22, Vilnius. Renginiai vyks anglų k. (be vertimo)

Pirmosios “Netikėtos studentų dienos” įvyko 2013 m. rugsėjo 16-19 d. VDU, Kaune. Po metų NSD persikėlė į Vilnių, dar po metų grįžo į Kauną, o vėliau - vyko abiejuose miestuose vienu metu. Kaskart sulaukiame studentų susidomėjimo į mūsų rengtas paskaitas apie lyderystę, tapatybę, seksualumą, gyvenimo prasmę ir pasaulėžiūras. Kaip matote, temų įvairovė plati, kaip ir platus studentų interesų ir domėjimosi laukas. Gal šiais metais renginiai atsakys į tavo klausimus? Užsuk, esi laukiamas.

Apie praėjusius renginius ir nuotraukas iš jų rasi užsukęs į "Netikėtų studentų dienų" Fb paskyrą. Iki susitikimo!