info@lksb.lt +370 600 80578

"Sek paskui mane"

Sek paskui mane. Tokį kvietimą išgirdo patyrę žvejai. Kviečiantysis dar pridėjo. Padarysiu jus žmonių žvejais. Pamokysiu jus kaip žvejoti žmones. Patyrę žvejai žinojo ką reiškia sunkiai, kantriai dirbti. Jie žinojo kaip paruošti tinklus prieš išplaukiant ir pargįžus vėl sutvarkyti, suadyti laimikio ir nelaimikio praplėštas skyles. Žinojo kada ir kurion vieton geriausia plaukti, kad kelionė būtų sėkminga. Žinojo kaip valdyti valtį per ramų ir audringą vandenį. Kaip skaityti dangaus ženklus. Žinojo ką reiškia peršlapti ir šalti per audrą. Jie žinojo ir kaip po nesėkmingos kelionės vėl ruoštis naujai. Bet dabar jie meta tinklus ir nuseka paskui kviečiantįjį. Paskui geriausią žvejybos mokytoją.

 

Vaikščiodamas palei Galilėjos ežerą, Jėzus pamatė du brolius – Simoną, vadinamą Petru, ir jo brolį Andriejų – metančius tinklą į ežerą;

mat jie buvo žvejai. Jis tarė jiems: „Sekite paskui mane, ir Aš padarysiu jus žmonių žvejais“. Tuodu tuojau paliko tinklus ir nusekė paskui Jį.

Mato 4, 18-20

 

Studentai, Kristus jus kviečia sekti Juo ir prisijungti prie Jo žvejybos!

Šį savaitgalį norime mokytis iš Jėzaus, suprasti kaip jis bendravo su žmonėmis, ko mokė minias ir išrinktųjų būrelį, kaip mokė „žvejoti žmones“. Norime padrąsinti vienas kitą nepaliauti Juo sekti studijų metais (ir po jų) ir svajoti apie žvejybos galimybes universitete.

Jau tradicija tapusių savaitgalių metu kiekvieno semestro pradžioje kartu skaitom ir studijuojam Biblijos istorijas, meldžiamės, einam pasivaikščioti,  kalbamės ir juokaujam vakarodami prie žaidimų stalo ir ryte prie kavos  puodelio. 

 

Esi studentas ir susidomėjai kas mes, LKSB, esam ir ką veikiam? Užsiregistruok, visada laukiam naujokų!

 

Laikas: rugsėjo 27-29 d. Pradėsime penktadienį vakariene 18.00 ir baigsime sekmadienį po pietų 14.00

Vieta: svetingi namai Kačerginėje, Kauno raj. Užsiregistravusiems parašysime kaip atvykti iki sodybos.

Registracija: užpildykite trumpą anketą. Vietų skaičius ribotas! Pritrūkus vietų, pirmenybė bus teikiama LKSB studentams nariams ir aktyviems studentams. 

Kaina: 20 EUR (sumokėti galėsite atvykus). Pasirūpinsime kad sočiai ir skaniai pavalgytum ir užkandžiautum viso savaitgalio metu.

Parašyk mums prisijungęs prie Fb'o arba info@lksb.lt

Rask renginį Fb'e čia.  

 

LKSB komanda