info@lksb.lt +370 600 80578

Susitikimai dėstytojams KAUNE ir VILNIUJE

Kviečiame į susitikimus krikščionims dėstytojams, mokslininkams, tyrėjams, doktorantūros studentams ir visiems, kuriems mokslo sritis, ir ypač ši tema, įdomi ir aktuali.

"Why the Church needs Scholars" tarsi atsakas į augantį skepticizmą mokslo ir su juo susijusių žmonių atžvilgiu bažnyčiose.

Pranešimą skaitys dr. Daryl McCarthy (ang. kalba, be vertimo).

scholars 

 

SUSITIKIMAS KAUNE

2019 rugpjūčio 30 d., penktadienį, 18.00
Kauno liuteronų bažnyčios patalpose
Muitinės g. 8A, Kaunas

 

SUSITIKIMAS VILNIUJE

2019 rugpjūčio 31 d., šeštadienį, 18.00
Krivūlės g. 12A, Vilnius


Daugiau informacijos: info@lksb.lt, +37060080578 (Sigita)

Dar būdamas Lietuvoje dr. Daryl McCarthy turėjo svajonę suburti krikščionis dėstytojus, doktorantus, padrąsinti juos būti ištikimais Kristaus sekėjais savo darbo srityje ir mąstyti kaip jų mokslas ir darbas gali pasitarnauti Dievo Karalystei.
Pirmasis toks susitikimas įvyko 2015 m. Džiaugiamės galėdami ir toliau bendradarbiauti su Daryl ir vėl jus pakviesti į tokį susitikimą.

Daugiau apie svečią.
Dr. Daryl McCarthy 5 metus su žmona Teri gyveno Lietuvoje, o 2015 m. grįžo atgal į gimtąsias Amerikos valstijas. Daug metų ėjo tarptautinės organizacijos Global Scholors, vienijančios krikščionis dėstytojus, vadovo pareigas. Nuo 2014 m. aktyviai dalyvauja konferencijos Forum of Christian Leaders veikloje, atsakingas už akademines programas ir strategiją. Daryl kviečiamas kalbėti įvairiose šalyse universitetuose, konferencijose, bažnyčiose.

Laukiame visų! Pavaišinsime arbata ir kava.


Organizuoja LKSB